Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Srpen 2007

Hlášky z Four Brothers:-)

15. srpna 2007 v 16:39 Čtyři bratři (Four Brothers)
Tady jsem vypsala pár, pro mě těch úplně nejlepších, hlášek. Bylo to ale fakt těžký, protože snad každá druhá věta by se dala počítat jako hláška... Ti, kteří tenhle cool filmeček neviděli, některé hlášky možná nepochopí a to je o důvod víc, aby jste se na něj koukli - stojí to vážně za to!:-)

Čtyři bratři (Four Brothers)

15. srpna 2007 v 1:49 Čtyři bratři (Four Brothers)
Čtyři bratři (Four Brothers) jsou zatím posledním filmem režiséra Johna Singletona, který mimo jiné natočil filmy jako Cesta za láskou (1993), Drsnej Shaft (2000), Rychle a zběsile 2 (2003) nebo Děti ulice (1991), za který byl dokonce nominován na Oscara.

Jack Mercer

14. srpna 2007 v 14:03 Jack Mercer
Ve Čtyřech bratrech (Four Brothers) ztvárnil Garrett roli Jacka Mercera.
Jack Mercer je nejmladším z bratrů Mercerových. Evelin Mercerová ho adoptovala spolu s dalšími třemi dětmi rozdílné pleti (Mark Wahlberg, Tyrese Gybson, Andrew Benjamin), když byl ještě dítě. Poté, co dosáhl plnoletosti, odešel z domu.
Nyní zpívá a hraje na elektryckou kytaru v ro(c)kové kapele. Když se dozvídá a smrti své matky, která byla zavražděna, vrací se do Detroitu, kde se na jejím pohřbu po dlouhé době opět setkává se svými bratry Bobbym, Angelem a Jerrym. Jackie je matčinou smrtí natolik zničen, že se rozpláče při projevu, který má pronést (je to ve vynechaných scénách). Z bratrů je asi nejcitlivější.
Nejraději má svého bratra Bobbyho, který si ho však s oblibou dobírá (ale má ho moc rád). Často si z něho dělá legraci, kterou bere Jack s humorem, ale někdy to Bobby přehání. Jadnou se do Jacka krutě pustil kvůli pearcingu, který má v jazyku. Jack uraženě praštil s utěrkou a šel si pearcing vyndat (je to opět ve vynechaných scénách). Kromě pearcingu má Jackie ještě všemožná tetování, geluje si vlasy, nosí ro(c)kové oblečení, na rukou má stříbrné prsteny, na krku stříbrné řetízky a je taky silný kuřák.
Jack společně s Bobbym a Angelem pátrá po člověku, který nechal jeho matku zabít. Drží se nejvíce zpátky - není zrovna nadšený z toho, jakým způsobem po vrahovi pátrají. Vrahem je Victor Sweet, který z Mercerových dostane strach a pošle na ně zabijáky. Jack se nechá vyprovokovat a je jimi při divoké přestřelce postřelen. Jackie nakonec umírá Bobbymu v náručí.
Jeho bratři v čele s Bobbym nakonec najdou Sweeta, ušijí na něho boudu a Bobby ho pak zabije. A tím pomstí svou matku a svého malého bratra...

Patroclus

13. srpna 2007 v 22:20 Patroclus
V Troji (Troy) ztvárnil Garrett roli mladičkého Patrocla.
Patroclus je sirotek a tak ho vychovává jeho starší bratranec Achilleus (ve filmu ztvárněný Bradem Pittem). Achilleus ho mimo jiné učí také bojovat. Patroclus je nadaným žákem, a tak se není čemu divit, že umí zanedlouho skvěle bojovat. Ne však tak dobře, aby svého bratrance porazil, a proto je Achilleus jeho velkým vzorem.
Poté, co je Achilleus "povolán" do bitvy o Troju, jede Patroclus s ním. Přišel sem ukázat co umí, proto je rozčílený, když ho Achilleus nenechá bojovat za Řeky a drží ho co nejdále od bitvy. Když se Achilleus jednoho dne rozhodne odplout domů, je Patroclus v šoku. Nedokáže uvěřit tomu, že jeho bratranec a zároveň velký idol v jednom, "utíká z boje" a nechává Řeky napospas Trojanům. Proto si tajně obleče Achilleovu zbroj a vede achilleovy vojáky do bitvy.
Patroclus bojuje jako jeho bratranec - sebejistě, zuřivě a nelítostně - a proto nikdo nepozná, že není Achilleus. Je tak smělý, že se postaví i trojskému princi Hektorovi, který je (hned po Achilleovi) nejlepším bojovníkem vůbec. Zprvu je boj vyrovnaný, ale po chvíli začíná Patroclus polevovat a je zasažen hektorovým mečem do krku. Padá k zemi, ale ještě není mrtev. Hektor mu sundavá helmici a je zdrcený, jako všichni kolem. Člověk, který tu pomalu umírá není Achilleus, ale mladičký Patroclus, Achilleův bratranec. Protože Patroclus už nemá naději, rozhodne se Hektor ukončit jeho trápení a probodne ho.
Achilleus se dozvídá o smrti svého drahého bratrance a je zdrcen. V noci Patrocla pohřbí (spálí) a hned další ráno jde Hektora zabít. Zabije ho a tím pomstí svého bratrance Patrocla - mladého nerozvážného chlapce, který chtěl pouze dokázat, že je stejný bojovník, jako jeho bratranec...

Animačky s Garrettkem:-)

13. srpna 2007 v 0:43 Animačky s Garrettkem:-)
Tady je pár animaček s Garrettem. Zbožňuju animačky a tyhle jsou fakt moc pěkný. Jen je škoda, že ty nejlepší jsou moc velký a nevejdou se sem... :-(
Teď něco málo z Eragona:
Nesmím zapomenout ani na Troju:
Světla páteční noci:
Georgia Rule:
Mix - ne tak skvělý animačky, ale co:
... Jak jsem slíbila, přidala jsem další krásný animačky!;-)