Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Premiéry

14. prosince 2007 v 23:45 |  Garrett Hedlund (♥)
Tak nevím... Snad na každé premiéře svého filmu má Garrett jinou image. Možná chce po dotočení každého filmu změnit vzhled, a tím se posunout zase o kus dál. A nebo tak prostě vypadat musí, jelikož už má podepsanou smlouvu na další film, ve kterém bude vypadat zase jinak.
Ať už je to tak či onak, Garrett je stále hezky upraven a stále sexy!
1) Premiéra filmu TROJA (Troy - 2004) . Garrett si dal na svém vzhledu opravdu záležet. Přišel v elegantním černém obleku, doplněném bledě modrou košilí a černo-stříbrnou kravatou. K tomu měl nagelované blond vlasy:

2) Premiéra filmu SVĚTLA PÁTEČNÍ NOCI (Friday Night Lights - 2005). Tentokrát si Garrett oblékl opět černé sako, zvolil však košili se svislými pruhy modré a šedé barvy. Navíc vynechal kravatu a nechal si pouze lehce rozepnutou košili. Účes také změnil. Vlasy si o něco zkrátil, obarvil na tmavo a nechal si blond proužky:

3) Premiéra filmu ČTYŘI BRATŘI (Four Brothers - 2005). Garrett má asi rád černou barvu, protože přišel opět v černém lehounce pruhovaném saku, k němuž si oblékl středně tmavé džíny. Pod polorozepnutým sakem má čistě bílou košili bez vzorů. Vlasy má díky připravovanému filmu (Eragon) obarvané do tmavě-hněda. Jeho účes je vytvořen nagelovanými vlasy, které má zčesané z čela do stran:
4) Premiéra filmu ERAGON (Eragon - 2006). Nejsem si jistá, jestli Garrett na premiéru vůbec dorazil, protože jsem nikde nenašla fotky... Tak aspon jedna z Eragona:
5) Premiéra filmu GEORGIA RULE (Georgia Rule - 2007). Černá barva neletí, a tak Garrett zvolil šedé sako a kalhoty s úzkými pruhy. Lesklou sametovou košili bílé barvy má doplněnou stejněbarevnou kravatou. Špinavé blond vlasy má vyčesané nahoru a nagelované, díky čemuž působí "neupraveně" a rozcuchaně:

6) Premiéra filmu DEATH SENTENCE (Death Sentence - 2007). A zase ta černá! Garrett opět vsadil na eleganci černé a sladil černé sako, černou kravatu a černé kalhoty. Přišel s na krátko ostříhanými vlasy (dlouhé vlasy mu ještě nestačily dorůst) oříškové barvy. A protože ve svém zatím posledním filmu musel mít vousy, nechal si je:

A jakou image bude mít Garrett příště? To se teprve uvidí...;-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elissabet Elissabet | 23. února 2008 v 18:43

myslím že na premiéře Eragona ani nebyl...někde jsme četla že si chudáček zlomil ruku na snmowboardu...ále nemám to ověřený...chudáček malej...ále jinak na těch premiérách vypadá všude sexy :-♥

2 Eragonka Eragonka | 19. března 2008 v 21:14

Je úúúžassnej ale až na to poslední, tam se mi moc nelíbil :D

3 Allien.9 Allien.9 | E-mail | 29. března 2008 v 14:41

Jj, na premiere - no teda pred ni - si zlomil ruku... Ale stejne mohl jit!!!

4 Ewitta Ewitta | 12. srpna 2009 v 11:56

jaaaaj skoda ze nebol na tej premiere eragona...sak tam by uz jako wizeral?kks koneec naadheraa umrela by som pred kompom:D

5 lolipop lolipop | 6. ledna 2011 v 23:53

on má najkrajsie oci ake som kedy videláá

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama