Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Duben 2008

Co jsem získala za bleskovky;-)

27. dubna 2008 v 22:47 Já + moje výtvory
Asi měsíc jsem se účastnila všelijakých bleskovek a tohle je výsledek. Nikdy předtím jsem to nedělala, ale teď mě to děsně baví!:-)
Diplomky s Garrettkem:
Diplomky s jinými tématy:
A společné:
A ještě něco extra pro mě (by VANESSA):
Tak to je zatím všechno!:-D

Velcome to my blog!!!

25. dubna 2008 v 21:55
Ahojky. Srdečně vítám každého, kdo navštívil můj blog. Chtěla bych oznámit, že v příštích měsících budu doplňovat nejen informace o Garrettovi, ale také informace o mých oblíbených filmech či filmových postavách. Takže to bude takovej blog Garrettek + filmy.;-) P.S.: Blbne vám někomu blog.cz, nebo jenom mně?? Vzhled stranky mam strašnej (jako z roku nebreč) a chybí mi tu úplně lišta na přidávání obrázků, videí, zarovnávání, prostě všechno. Díky a Garrett 4ever!:-)

Garrett v "Prince of Persia"?

12. dubna 2008 v 23:48 Garrett Hedlund (♥)
GARRETT JAKO PRINCE PERSIA?
Tenhle článek byl poslaný uživatelem IMDB na fórum Garretta Hedlunda, od té doby jsem nenašla žádnou změnu, takže předpokládám, že je to jen dohad.
Všichni herci zatím nabídky pouze odmítají, kromě Orlanda Blooma, který si v tomto filmu asi skutečně zahraje...
"HOLLYWOOD - Velký rozpočet filmu "Prince Of Pesia", Mike Newell řídící film produkovaný Jerrym Brucheimerem a studiem Disney, byl zastaven po prvním vybrání herce do role "Dastana". Hodně se mluvilo o původní počítačové hře a o jejím zfilmování... Natáčet se mělo začít letos v létě, a to v Maroku. Seznam možných herců byl dlouhý a nakonec našli Maxe Michaela Minghella jako hlavního hrdinu - ten tam ale nakonec hrát nebude."
O americkém hereci Garrettu Hedlundovi, známém z filmů "Troja", "Světla páteční noci", "Čtyři bratři" a naposledy z reklamní kampaně pro značku švédského spodního prádla "MMansperson Ĺska" (Male Thunder), se říká, že by mohl být dalším kandidátem na roli Prince z Persie.;-)
No, nebylo by úžasný, kdyby to hrál náš Garry???:-) Slintala bych celej film!:-D
Tady si můžete prohlédnout poster k filmu a pár obrázků ze hry "Prince Of Persia":