Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Červen 2008

Když se člověk nudí...:-D

30. června 2008 v 22:33 Já + moje výtvory
Tak jsem se zase jednou večer nudila a najednou mi napsala Dragoon Princess. No, probraly jsme počasí, prázdniny a nakonec jsme se dostaly ke Garrettkovi...
Tady vidite, co všechno vymyslej dvě pubertální fanatičky do Garretta:


Mark Wahlberg - filmografie

29. června 2008 v 1:58 Mark Wahlberg (♥)
Mark Wahlberg je herec, krerý si pečlivě vybírá své role. Jak sám říká, do filmu jde většinou podle toho, kdo ho točí...
V každém případě hraje především všelijaké "bouchače". Ať už policisty, vojáky nebo naopak zloděje, vrahy, problémové postavy. Občas se však stane, že vybočí a si zahraje i jinou roli, jako například v nejnovějším filmu "Stalo se" - hraje totiž učitele!!!:-)

Co řekl Mark Wahlberg:-D

27. června 2008 v 19:12 Mark Wahlberg (♥)
Tento stále populárnější herec patří k těm nejupřímnějším lidem v Hollywoodu, což se některým hvězdám moc nelíbí... Není to tak dlouho, co zkritizoval (a to prosím VEŘEJNĚ) Davida Beckhama:
"David a jeho partnerka se na sebe snaží neustále upozorňovat. Mají vilu přímo pode mnou a věřte, je to peklo! Kolem našeho baráku neustále pobíhají (ne)nápadní paparazzi a otravují normální lidi (smích). Ať se vrátí zpátky do Anglie, nejsem první ani poslední, kdo si na ně stěžuje... Ale jsem bohužel jediný, kdo se to nebojí říct veřejně. Nedávno jsem byl ve Velké Británii a víte co mi řekli místní? Beckhamovi? Ááále, jen si je tam nechte!":-D
A ani Leonardo DiCaprio Markovi neunikl:
"Proti Leovi toho moc nemám (smích). Je to perfektní herec a už dvakrát jsme se spolu sešli při natáčení (Rváčův deník, Skrytá identita). Ale vadí mi jako člověk. Nejvíc mě udivilo, že navenek působí Leo jako dokonalý ekolog... Má vlastní nadace na záchranu planety, přispívá nějaké peníze, točí dokumenty. Veřejně vyzývá lidi k tomu, aby nepoužívali nic, co ničí naši planetu a zatím sám používá tryskáč, který vypouští s prominutím tolik sraček, že se tomu nevyrovná ani stovka aut! Ale to nepřizná - jak se to říká? Co oko nevidí, srdce nebolí, že?"

Mark Wahlberg

27. června 2008 v 18:38 Mark Wahlberg (♥)
Celé jméno: Mark Robert Michael Wahlberg
Přezdívky: Marky Mark, Monk D.
Znamení: Blíženci
Výška: 170 cm
Mark se narodil 5.6. 1971 v Dorchesteru (Massachusetts, USA). Nedivte se, že má německé jméno - jeho předci totiž opravdu pocházejí z Německa.;-)
Mark se narodil jako nejmladší z devíti dětí a neměl to moc lehké. Když mu bylo jedenáct let, jeho rodina se rozpadla. Ve věku 13-ti let se vykašlal na školu a z chudého bostonského předměstí se pokoušel dostat všelijak. Třeba tak, že začal prodávat a později sám brát drogy (a to i ty tvrdé).
Dostal se dokonce do vězení. Byl odsouzen za pokus o vraždu (zhulený chtěl s klackem obrat jednoho chlápka o pivo).
Díky bohu, že se tak stalo. Ve vězení se Mark radikálně obrátil a zkusil legálnější způsob života. A povedlo se. Mark se stal ihned tváří několika módních časopisů a jeho obrovský (vážně šíleně obrovský) billboard ve spodkách Calvina Kleina na začátku 90. let doslova zastavoval dopravu na Time Square.:-D
Po několika letech přestal s modelingem, protože ho zaujala hudba. Jeho první zkušeností byla chlapecká skupina New Kids on the Block. Tu však v 90. letech opustil a stal se frontmanem raperské kapely Marky Mark. Jeho první singl Good Vibrations se ihned po uvedení vyhoupl na 1. místo v hitparádách. Ale publikum bylo stejně nejraději, když se Mark na koncertech svlékal.;-)
Dnes už se však svléká jen, když ho k tomu režisér vyloženě donutí, a pak musí tvrdnout hodiny v maskérně, než se podaří překrýt všechna jeho tetování.
Roku 2003 se mu narodilo první dítě - dcera a o tři roky později chlapec. Mark má se svou manželkou ohledně dětí velké plány. Chtěli by jich mít rovnou devět.
Jeho filmová kariéra začala nenápadným, ale velmi kvalitním snímkem Rváčův deník, kde si zahrál po boku Leonarda DiCapria. Mezi jeho nejznámější filmy patří Hříšné noci, Dokonalá bouře, Planeta opic, Loupež po italsku, Čtyři bratři, Odstřelovač nebo Noc patří nám. Za film Skrytá identita byl dokonce nominován na Oscara! Jeho posledním filmem je zatím katastrofické drama Stalo se. No, doufejme, že nemyslí vážně prohlášení, že ve čtyřiceti letech ukončí svou pestrou hereckou kariéru... Nyní je však v jednom kole - natáčí hned čtyři filmy, které budou mít premiéru během následujících dvou let.;-)

!!!Oznámení!!!

24. června 2008 v 18:18 Vlastní pravidla (Georgia Rule)
GEORGIA RULE (neboli česky VLASTNÍ PRAVIDLA) vychází v ČR na DVD... Konečně!!! A to 7.7. 2008.;-)

Která hrdinka je vám sympatičtější?;-)

24. června 2008 v 18:14 Anketky
Hlasujte, prosím!

Kdo by se vám líbil víc?;-)

23. června 2008 v 22:29 Anketky
Hlasujte, prosím!

Starší fotečky z kulturní akce

17. června 2008 v 22:44 Garrett Hedlund (♥)
Tyhle fotky jsou mi pořád záhadou... Stále netuším, odkud jsou.:-D

Garrett as DJ

17. června 2008 v 22:32 Garrett Hedlund (♥)
Našla jsem několik starších obrázků, kdy se Garrett nechal nafotit jako DJ. Nevím jak vy, ale mně se to strašně líbí!!!:-)