Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Mark Wahlberg

27. června 2008 v 18:38 |  Mark Wahlberg (♥)
Celé jméno: Mark Robert Michael Wahlberg
Přezdívky: Marky Mark, Monk D.
Znamení: Blíženci
Výška: 170 cm
Mark se narodil 5.6. 1971 v Dorchesteru (Massachusetts, USA). Nedivte se, že má německé jméno - jeho předci totiž opravdu pocházejí z Německa.;-)
Mark se narodil jako nejmladší z devíti dětí a neměl to moc lehké. Když mu bylo jedenáct let, jeho rodina se rozpadla. Ve věku 13-ti let se vykašlal na školu a z chudého bostonského předměstí se pokoušel dostat všelijak. Třeba tak, že začal prodávat a později sám brát drogy (a to i ty tvrdé).
Dostal se dokonce do vězení. Byl odsouzen za pokus o vraždu (zhulený chtěl s klackem obrat jednoho chlápka o pivo).
Díky bohu, že se tak stalo. Ve vězení se Mark radikálně obrátil a zkusil legálnější způsob života. A povedlo se. Mark se stal ihned tváří několika módních časopisů a jeho obrovský (vážně šíleně obrovský) billboard ve spodkách Calvina Kleina na začátku 90. let doslova zastavoval dopravu na Time Square.:-D
Po několika letech přestal s modelingem, protože ho zaujala hudba. Jeho první zkušeností byla chlapecká skupina New Kids on the Block. Tu však v 90. letech opustil a stal se frontmanem raperské kapely Marky Mark. Jeho první singl Good Vibrations se ihned po uvedení vyhoupl na 1. místo v hitparádách. Ale publikum bylo stejně nejraději, když se Mark na koncertech svlékal.;-)
Dnes už se však svléká jen, když ho k tomu režisér vyloženě donutí, a pak musí tvrdnout hodiny v maskérně, než se podaří překrýt všechna jeho tetování.
Roku 2003 se mu narodilo první dítě - dcera a o tři roky později chlapec. Mark má se svou manželkou ohledně dětí velké plány. Chtěli by jich mít rovnou devět.
Jeho filmová kariéra začala nenápadným, ale velmi kvalitním snímkem Rváčův deník, kde si zahrál po boku Leonarda DiCapria. Mezi jeho nejznámější filmy patří Hříšné noci, Dokonalá bouře, Planeta opic, Loupež po italsku, Čtyři bratři, Odstřelovač nebo Noc patří nám. Za film Skrytá identita byl dokonce nominován na Oscara! Jeho posledním filmem je zatím katastrofické drama Stalo se. No, doufejme, že nemyslí vážně prohlášení, že ve čtyřiceti letech ukončí svou pestrou hereckou kariéru... Nyní je však v jednom kole - natáčí hned čtyři filmy, které budou mít premiéru během následujících dvou let.;-)

+ perlička: VE 21. LETECH NAPSAL SVOU AUTOBIOGRAFII VĚNOVANOU SVÉMU PENISU!!!:-D


Tady je pár obrázků... Úžasnej sympaťák!;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HermionusQa HermionusQa | E-mail | Web | 27. června 2008 v 22:54

Skvelý herec! :))

2 Allien.9 Allien.9 | E-mail | Web | 6. července 2008 v 21:48

Jo jo. Po uzasnym burtonovskym Johny Deppovi ho povazuju za nejlepsiho herce v Hollywoodu.;-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama