Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Říjen 2008

!!! PŘEKLAD BRISINGRU !!!

30. října 2008 v 21:50 Brisingr - kniha
!!! Konečně jsem našla nelegální překlad Brisingru! Zatím jsou přeložené jen tři kapitoly, ale myslím, že nedočkavci to ocení. !!!
Zakázané Království (2008)

26. října 2008 v 17:47 Nejúžasnější filmy
ZAKÁZANÉ KRÁLOVSTVÍ (The Forbidden Kingdom)

V zemi, kde se nebe dotýká země... V říši, která je rozdělena válkou... Se musí spojit dva legendární bojovníci, sirotek a ztracený poutník, aby zachránili Království...

Mladý Američan jménem Jason Tripitikas je outsider, který nade vše miluje staré kung-fu filmy. Každý den chodí do malého zapadlého obchodu v Čínské čtvrti, kde si prohlíží (a občas i kupuje) různé suvenýry. Jednoho dne však narazí na podivnou zlatou hůl, kterou zná z filmů - hůl Opičího krále! Starý majitel obchodu mu ji však odmítne prodat a vypráví mu, jak ji jeho rodina střeží již po několik generací a čeká, až si pro ni přijde právoplatný majitel.
Cestou domů je Jason chycen partou kluků, kteří ho využijí jako návnadu k vykradení číňanova obchodu. Číňan se však nehodlá nechat okrást a je postřelen. Těsně před svou smrtí daruje Jasonovi hůl Opičího krále a řekne mu, aby ji vrátil původnímu majiteli. Jason vezme hůl a pokouší se utéct na střechu. Je ale dostižen a sražen ze střechy.
Když se Jason probouzí, leží v chatrči uprostřed starověké Číny...

  • Dokončím později...

Čtyři bratři v televizi

19. října 2008 v 0:27 Čtyři bratři (Four Brothers)
V sobotu 25.10. budou dávat thriller Čtyři bratři. Je to příběh čtyř adoptovaných bratrů (dva černí a dva bílí), kterým zavraždí milovanou matku. A tak se bratři po letech opět scházejí, aby pohřbili matku a jejího vraha - viz. rubrika.

Takže... SOBOTA 25.10 - NOVA - 22:05.


Malinkaté spoilery k Brisingru;-)

1. října 2008 v 21:51 Brisingr - kniha
1) Murtagh se utká s Oromisem!!! Jak to dopadne? No... Tak na to si počkejte do vydání Brisingru!:-D
2) Galbatorix si vytvoří nového Stína. Kdo to bude? No... Tak na to si taky počkejte až do vydání Brisingru!:-D
3) Eragonův pravý otec není Morzan (to bylo ale jasné). Kdo to je? No... To je taky jasné!:-D
4) Pro kouzla a jejich používání existují zákony. Jaké to jsou? A co se stane, když je někdo poruší? No... Tak na to si počkejte (a tak dále)...:-D