Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Září 2009

Každého dne se něco končí, něco překrásného se končí...

28. září 2009 v 17:52 Já + moje výtvory
Jak už jste si asi dávno všimli, půl roku jsem nepřizpívala. A má to hned několik důvodů...

1) Dalo by se říct, že mé pobláznění do Garretta Hedlunda (představitel Murtagha) se začalo nejprve pomalu vytrácet a nakonec vymizelo docela... Ale věřte, že je mi to samotné líto.:-( Nebyl to sice ani první (a bohužel nejspíš ani poslední) idol, kterého jsem nakonec zradila, ale takový už je život. V každém případě na Garrettka nikdy nezapomenu a vždy, když ho v uvidím v nějakém novém či starém filmu, tak si budu moct pyšně říct: "Tak tenhle brouček byl kdysi mým idolem number one.":-)

2) Dalším důvodem mé absence je změna názoru na Odkaz Dračích Jezdců. Nedá se přímo říct, že by mě populární tetralogie přestala bavit, ale mé okouzlení světem draků opadlo a uvědomila jsem si, že Christopher Paolini nenapsal žádné famózní veledílo, nýbrž další z pěkných fantasy dílek, kterých se sice píše dost a dost, ale nemají možnost dostat se "na světlo". A abych se přiznala, třetí díl (Brisingr) mám doma už půl roku, ale skončila jsem někde na dvacáté stránce. Ale nebojte se, já knihy rozečtené nenechávám.;-)

3) Čas. Tímto rokem jsem už ve čtvrtém ročníku humanitního gymnázia, takže mě letos čekají nejen normální úkoly, ale také maturita (díky bohu už ne ta státní) a zkoušky na vysokou školu, kterých se i přes výborně-chvalitebný prospěch bojím...

To jsou asi tak ty nejhlavnější důvody. V každém případě děkuji všem, kdo můj blog navštěvovali či ještě pořád navštěvují. Mám Vás všechny moc ráda a jsem Vám všem nevýslovně vděčná za podporu - ať už ve formě pochval, spřátelení, komentářů, hlasování do anketek nebo prostě obyčejného prohlížení mého blogu a pročítání informací.

Snad Vám byl můj blog alespoň v něčem užitečný, pevně v to doufám a ještě jednou děkuju za všechno... Nechť Vás provází síla!!!

Vaše Tereza "Allien.9" Kašpárková:-)