Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Každého dne se něco končí, něco překrásného se končí...

28. září 2009 v 17:52 |  Já + moje výtvory
Jak už jste si asi dávno všimli, půl roku jsem nepřizpívala. A má to hned několik důvodů...

1) Dalo by se říct, že mé pobláznění do Garretta Hedlunda (představitel Murtagha) se začalo nejprve pomalu vytrácet a nakonec vymizelo docela... Ale věřte, že je mi to samotné líto.:-( Nebyl to sice ani první (a bohužel nejspíš ani poslední) idol, kterého jsem nakonec zradila, ale takový už je život. V každém případě na Garrettka nikdy nezapomenu a vždy, když ho v uvidím v nějakém novém či starém filmu, tak si budu moct pyšně říct: "Tak tenhle brouček byl kdysi mým idolem number one.":-)

2) Dalším důvodem mé absence je změna názoru na Odkaz Dračích Jezdců. Nedá se přímo říct, že by mě populární tetralogie přestala bavit, ale mé okouzlení světem draků opadlo a uvědomila jsem si, že Christopher Paolini nenapsal žádné famózní veledílo, nýbrž další z pěkných fantasy dílek, kterých se sice píše dost a dost, ale nemají možnost dostat se "na světlo". A abych se přiznala, třetí díl (Brisingr) mám doma už půl roku, ale skončila jsem někde na dvacáté stránce. Ale nebojte se, já knihy rozečtené nenechávám.;-)

3) Čas. Tímto rokem jsem už ve čtvrtém ročníku humanitního gymnázia, takže mě letos čekají nejen normální úkoly, ale také maturita (díky bohu už ne ta státní) a zkoušky na vysokou školu, kterých se i přes výborně-chvalitebný prospěch bojím...

To jsou asi tak ty nejhlavnější důvody. V každém případě děkuji všem, kdo můj blog navštěvovali či ještě pořád navštěvují. Mám Vás všechny moc ráda a jsem Vám všem nevýslovně vděčná za podporu - ať už ve formě pochval, spřátelení, komentářů, hlasování do anketek nebo prostě obyčejného prohlížení mého blogu a pročítání informací.

Snad Vám byl můj blog alespoň v něčem užitečný, pevně v to doufám a ještě jednou děkuju za všechno... Nechť Vás provází síla!!!

Vaše Tereza "Allien.9" Kašpárková:-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ewitta Ewitta | 19. října 2009 v 10:22

kks ale toto nemyslis wazne ze?:D sak kto je uz len krajsi od Garryho?:D nido...!!!si myslim ja:D ...ale aj tak tomu moc nexapem to sa ti akoze prestal pacit alebo co?:D a inak tento blog a secko o nom nidy nezrus ja sem xodim kazdy den:)))a aj na ten garrett-lowe....je to tu fakt super:) a ja praweze koli tymto blogom som zistila kolko ma garrett faniniek paci sa mi este wiac a rada sem pridawam komenty...:)

2 Allien.9 Allien.9 | E-mail | Web | 2. listopadu 2009 v 20:33

Děkuju za podporu a neboj se, rušit ho nebudu, protože mě to tu fakt bavilo.:-)

P.S.: Nojo, našla jsem si nového idola a rozjíždím s ním nový blog.:-D

3 Ewitta Ewitta | 8. listopadu 2009 v 19:54

a do to je?=D dufam ze ne ed speelers:D alebo nejaky podobny hoolywoodsky ken:D alebo wolaco tuctowe:D....ja si inak aj tak myslim ze najlepsi je garry a pre mna uz druhy rok ostawa number one!!!:) ale jasne ze to je len moj nazor:D

4 kyle-gallner kyle-gallner | E-mail | Web | 27. listopadu 2009 v 23:18

Ewitta: Je to Kyle Gallner.;-) Když klikneš na "web", tak tě to přesměruje na můj new blog a tak jsou nějaké jeho obrázky.:-)

5 ewitta ewitta | 2. prosince 2009 v 18:45

mno takto kukala som ho na goooogle.je mi powedomy tusim hral w smallwile..=D=D=D a trosku mi pripomina toma feltona=D jak jeho mladsi brat...no neni spatny ale tag myslim ze na garryho nema nidoo=D=D=D ozaj a newes nejake new infotrmation o noom?ja wem ze uuz mas iny blog ale aspon koli mnee:)plosiiiiiim som tu kazdy deen=D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama