Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Prosinec 2009

To vám musí stačit;-)

31. prosince 2009 v 14:12 Já + moje výtvory
To vám musí stačit aneb opět s blogem končím. Za pár týdnů zase přihodím aktuality.:-)

Pár foteček

31. prosince 2009 v 14:09 Garrett Hedlund (♥)
Herci z očekávaného "Tron Legacy" a mezi nimi Garrett Hedlund.:-)


+ JAKO BONUS FOTO Z FILMU (GARRETT):


A ještě jeden filmeček...:-)

31. prosince 2009 v 13:44 Garrett Hedlund (♥)
Ano, ano... A aby toho nebylo málo, Garrett se objeví také v připravovaném snímku "Love Don't Let Me Down". Bude se jednat o drama a jelikož si v něm zahraje také Gwyneth Paltrow, tak se vůbec nemusíme bát, že by se film nakonec nenatočil.;-)

A o co vlastně půjde? Příběh pojednává o slavném textaři country songů Beau Williamsovi (Garrett Hedlund), který se zamiluje do bývalé hvězdy hudebního nebe Kelly Canterové (Gwyneth Paltrow). Díky Beauově pomoci se Kelly vrací zpět na vrchol. To vše však vede ke komplikacím, které zahrnují jak Kellyina manžela/manažera, tak country královnu Chiles...

"Hectic" nejspíš nebude, ale...

31. prosince 2009 v 13:12 Garrett Hedlund (♥)
Pevně doufám, že už jste zaslechli něco málo o snímku "Tron Legacy". Pokud ne a nevadí vám sci-fi, koukejte to honem rychle napravit...


Tenhle filmeček vznikl podle počítačové hry, kterou si může zahrát úplně každý (dá se najít online). Hra je velice jednoduchá... Jsme v místnosti tvaru kostky, jejíž podlaha je čarami také rozdělena na kostičky a ovládáme podivné futuristické vozítko připomínající motorku. Naším úkolem je jezdit po místnosti tak dlouho, dokud se všichni naši soupeři (většinou tři další supermotorky ovládané počítačem) nevybourají a nezůstaneme tak v místnosti jediní. Ale aby nebyla hra až příliš snadná, je tu jedna zajímavost... Každé vozítko za sebou vytváří pevnou zeď v barvě své motorky, která má za úkol tvořit soupeři smrtící překážku a zároveň mu zmenšovat oblast, kterou se může pohybovat...


Abych řekla pravdu, tak mě hra na několik týdnů naprosto pohltila. Je jednoduchá, ale její podivné provedení se mi líbilo a barevné zdi, které jakoby vycházely z motorky, mě vždycky naprosto fascinovaly.:-)

Když jsem poprvé zaslechla, že se chystá film na motivy hry, přišlo mi to legrační. Ale poté, co se objevily první fotky, mi div neupadla čelist. No, a po zkouknutí traileru, který vlastně neukazuje vůbec nic a přesto dost, jsem šíleně natěšená.:-)

TRAILER:


A pokud vám ještě stále nedochází, proč o tom filmu vlastně mluvím, tak vězte, že v něm hraje Garrett Hedlund!!!:-) Nehraje sice hlavní roli (asi pátou), ale myslím, že ve filmu se bude na co koukat i tak a Garrett bude jen třešničkou na dortu... Jo, a bude se jmenovat Sam Flynn.;-)


"Tron Legacy" je již natočen, teď už se pracuje jen na dodělávkách ve formě TOTÁLNĚ PŘEVRATNÝCH EFEKTŮ a dalších věcí podobného ražení. A kdy že se film objeví v kinech? Přesně 17.12. 2010!!!

Co je s Garrettovým filmem Hectic?

31. prosince 2009 v 12:04 Hectic (2008)
Nejprve se všem omlouvám za obrovskou pomlku ohledně informací. Přesto sem stále chodíte, což mě nejen fascinuje, ale zároveň nevýslovně těší.:-)

Jak jistě všichni víte, tak posledními dvěma filmy, ve kterých se Garrett objevil, byl napínavý film o pomstě s názvem "Rozsudek smrti (Death Sentence)" a romantická komedie s prvky dramatu "Vlastní pravidla (Georgia Rule)".

A všichni také jistě víte, že jediným připravovaným snímkem byl "Hectic". Garrett si měl zahrát postavu DJ Louise, který dluží peníze těm nesprávným lidem...

Tento film měl mít premiéru už před rokem (vlasně teď už skoro dvěma). Bohužel došlo v průběhu roku 2008 k několika problémům... 1) Původní sponzor odstoupil od smlouvy a nenašel se nikdo, kdo by vznik filmu zaplatil. 2) Došlo k hádkám ohledně scénáře, takže nebyl hotový do doby, která stála ve smlouvě... Je tedy film ztracen? No... Vlasně není. Nebyl totiž ZRUŠEN, ale POZASTAVEN.

Nechci vám brát naděje, ale zajímám se o filmy poměrně podrobně a tuhle situaci už jsem viděla mockrát. Film, který se z nějakého důvodu dostane do stádia pozastavení, se ve finále stejně spíše zruší než dotočí.:-(

Fajn...

31. prosince 2009 v 1:40 Já + moje výtvory
OK, OK... Na nátlak sháním nové informace.:-)