Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Co je s Garrettovým filmem Hectic?

31. prosince 2009 v 12:04 |  Hectic (2008)
Nejprve se všem omlouvám za obrovskou pomlku ohledně informací. Přesto sem stále chodíte, což mě nejen fascinuje, ale zároveň nevýslovně těší.:-)

Jak jistě všichni víte, tak posledními dvěma filmy, ve kterých se Garrett objevil, byl napínavý film o pomstě s názvem "Rozsudek smrti (Death Sentence)" a romantická komedie s prvky dramatu "Vlastní pravidla (Georgia Rule)".

A všichni také jistě víte, že jediným připravovaným snímkem byl "Hectic". Garrett si měl zahrát postavu DJ Louise, který dluží peníze těm nesprávným lidem...

Tento film měl mít premiéru už před rokem (vlasně teď už skoro dvěma). Bohužel došlo v průběhu roku 2008 k několika problémům... 1) Původní sponzor odstoupil od smlouvy a nenašel se nikdo, kdo by vznik filmu zaplatil. 2) Došlo k hádkám ohledně scénáře, takže nebyl hotový do doby, která stála ve smlouvě... Je tedy film ztracen? No... Vlasně není. Nebyl totiž ZRUŠEN, ale POZASTAVEN.

Nechci vám brát naděje, ale zajímám se o filmy poměrně podrobně a tuhle situaci už jsem viděla mockrát. Film, který se z nějakého důvodu dostane do stádia pozastavení, se ve finále stejně spíše zruší než dotočí.:-(
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anko-chan Anko-chan | E-mail | Web | 31. prosince 2009 v 12:15

Tak to mě ti smradi teda celkem namíchli... Jak si můžou dovolit pozastavit film s Garrettkem?! Smradi...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama