Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

"Hectic" nejspíš nebude, ale...

31. prosince 2009 v 13:12 |  Garrett Hedlund (♥)
Pevně doufám, že už jste zaslechli něco málo o snímku "Tron Legacy". Pokud ne a nevadí vám sci-fi, koukejte to honem rychle napravit...


Tenhle filmeček vznikl podle počítačové hry, kterou si může zahrát úplně každý (dá se najít online). Hra je velice jednoduchá... Jsme v místnosti tvaru kostky, jejíž podlaha je čarami také rozdělena na kostičky a ovládáme podivné futuristické vozítko připomínající motorku. Naším úkolem je jezdit po místnosti tak dlouho, dokud se všichni naši soupeři (většinou tři další supermotorky ovládané počítačem) nevybourají a nezůstaneme tak v místnosti jediní. Ale aby nebyla hra až příliš snadná, je tu jedna zajímavost... Každé vozítko za sebou vytváří pevnou zeď v barvě své motorky, která má za úkol tvořit soupeři smrtící překážku a zároveň mu zmenšovat oblast, kterou se může pohybovat...


Abych řekla pravdu, tak mě hra na několik týdnů naprosto pohltila. Je jednoduchá, ale její podivné provedení se mi líbilo a barevné zdi, které jakoby vycházely z motorky, mě vždycky naprosto fascinovaly.:-)

Když jsem poprvé zaslechla, že se chystá film na motivy hry, přišlo mi to legrační. Ale poté, co se objevily první fotky, mi div neupadla čelist. No, a po zkouknutí traileru, který vlastně neukazuje vůbec nic a přesto dost, jsem šíleně natěšená.:-)

TRAILER:


A pokud vám ještě stále nedochází, proč o tom filmu vlastně mluvím, tak vězte, že v něm hraje Garrett Hedlund!!!:-) Nehraje sice hlavní roli (asi pátou), ale myslím, že ve filmu se bude na co koukat i tak a Garrett bude jen třešničkou na dortu... Jo, a bude se jmenovat Sam Flynn.;-)


"Tron Legacy" je již natočen, teď už se pracuje jen na dodělávkách ve formě TOTÁLNĚ PŘEVRATNÝCH EFEKTŮ a dalších věcí podobného ražení. A kdy že se film objeví v kinech? Přesně 17.12. 2010!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ewitta Ewitta | 6. ledna 2010 v 20:07

mno inak hentie postawy na tom poslednom obrazku newizeraju jak roboti=Dz profilu sa to wazne podoba na garrettka=D takze tam bude hrat? ja ze ho tam neuwidime...

2 Allien.9 Allien.9 | E-mail | Web | 10. ledna 2010 v 10:46

Ewitta: Tam nebudou roboti!!! Bude to sice přehnaně digitální (viz. trailer), ale xichty zůstanou. Ber to jako spojení obyčejného filmu (herci) a počítačové hry (prostředí).;-)

Jo a btw... To vpravo je vážně ON.:-)

3 Ewitta Ewitta | 26. února 2010 v 19:56

mno do riti...takze tam bude mat predsa babu....=D=D=D=D...inak hej z profilu mi wazne pripadal nejak podozriwi...=D

4 Durza Durza | Web | 26. května 2010 v 20:29

No, vyzerá to na zaujímavý film. Hlavne preto, lebo tam hraje Garrett :). Určite si to pozriem. A s tým trailerom si mala pravdu.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama