Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

Červenec 2010

Připravované snímky

31. července 2010 v 2:18 Garrett Hedlund (♥)
Pokud si pamatujete na film "Hectic", můžete na něj klidně zase zapomenout, protože byl definitivně zrušen. Nebyly peníze, nebyli sponzoři, nebylo prostě nic. Škoda... Protože to Garrettovi se sluchátky na uších moc sluší.:-(

"Tron: Legacy" (viz. přízpěvek níže) je na tom díky bohu přesně opačně, takže hola, hola - kino volá, a to už 16.12. 2010!!! A já se těším jak malá.:-))

O filmu "Love Don't Let Me Down", kde se Garrett objeví po boku Gwyneth Paltrow už jsem vám také říkala. Mé optimistické vize se vyplnily, film je dotočen a v US kinech startuje přesně 22.12. 2010. Ne však jako "Love Don't Let Me Down", nýbrž jako "Country Strong" (na poslední chvíli totiž došlo ke změně názvu).;-)

A do čtvrtice ještě jedna dobrá zpráva. Garrett si zahraje také ve filmu "On the Road" (podle předlohy Jacka Kerouaca)!!! Ten bude pojednávat o mladém muži jménem Dean Moriarty, který se rozhodne procestovat celé Spojené státy. Sekundovat mu budou hvězda "Stmívání" Kristen Steward (to jsem teda fakt nadšená, OMG...) a hvězda "Spider-mana" Kirsten Dunst. Snímek by měl mít premiéru příští rok.:-)

Novinky? Prostě nejsou...

31. července 2010 v 1:43 Garrett Hedlund (♥)
Omlouvám se, ale ono vážně není nic nového!!! Garrett nám, jak se tak ve filmové branži říká, zamrznul. Ještě štěstí, že se blíží konec roku a s ním i dlouhoočekávaný sci-fi film "Tron: Legacy".

Tady máte třetí (a bezkonkurenčně nejlepší) trailer, který prozrazuje o ději maličko více, než ty předchozí: