Miluju práci, dokážu celý hodiny sedět a dívat se na ní...

BYL BY ZÁJEM???

5. září 2016 v 17:04 | Allien.9 |  Já + moje výtvory
x

Noví i věrní čtenáři tohoto blogu,

Ač jsem poslední příspěvek napsala již před více než pěti lety, stále se s touto stránkou nemohu rozloučit. Jednak kvůli času, který jsem nad ní strávila, a pak kvůli Vám. Je to k nevíře, ale i po pěti letech nečinnosti mi statistiky stále hlásí kolem 30-40 návštěvníků týdně. Neříkám, že jsou nej-postavy nejnavštěvovanějším blogem internetu, neříkám ani, že jste se sem neproklikli omylem nebo neřekli "ježiš fuj, sem už nikdy nevkročím", ale přesto mě to těší, takže mám návrh.

Pokud je zde fanynka, která by měla zájem v tomto blogu pokračovat, stačí mi napsat email na Allien.9@seznam.cz a pošlu přihlašovací údaje. Jedinou mou podmínkou je, aby mé články (týkající se Garretta a jeho filmů) zůstaly zachovány. Jinými slovy - informace o mně (1), rubriky, které jsou stále prázdné (2), články, které zůstaly rozepsané a nebyly nikdy zveřejněny (3), to vše lze smazat, nebude mi vadit ani překopání vizuální stránky blogu (4) či přejmenovávání / slučování / přidávání rubrik (5) a podobně. Zmínka o tom, kdo blog založil, by každopádně potěšila.:-)

Pokračovala bych sama, ale jak jsem zjistila, psát o někom, koho už tak nemilujete, se ve výsledných článcích odráží víc, než by člověk chtěl a než "chladné" články, to raději žádné. A i když od založení tohoto blogu utekla spousta času a mé srdce teď vlastní Gareth David-Lloyd, nemusí to pro nej-postavy nutně znamenat konec. A kdyby náhodou ano, všem Vám upřímně děkuji za návštěvy, ankety i komentáře,

Vaše Allien.9
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama